Taisykles

1. Sąvokos
1.1. Pardavėjas – Asta Pazniakienė, Individualios veiklos pažymėjimo Nr.: 411092, PVM mokėtojo kodas LT100014221913, buveinės adresas: Raudonikių 7, 50108 Kaunas, Lietuva.
1.2. Pirkėjas – 1) veiksnus fizinis asmuo, t.y. asmuo, sulaukęs pilnametystės, kurio veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; 2) nepilnametis nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, kuris turi tėvų arba rūpintojų sutikimą 3) juridinis asmuo; 4) visų aukščiau nurodytų asmenų tinkamai įgalioti atstovai.
1.3. Asmuo, patvirtindamas šias Taisykles, patvirtina, kad jis turi teisę pirkti Prekes šioje internetinėje parduotuvėje.
1.4. Asmens duomenys – Pirkėjo vardas, pavardė, adresas, kuriuo Pirkėjas prašo pristatyti prekes, Pirkėjo telefono numeris, elektroninio pašto adresas.
1.5. Taisyklės – šios prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje www.apmezga.lt taisyklės.
1.6. Taip pat informuojame, kad šios Taisyklės gali būti keičiamos, todėl kiekvieną kartą užsakant Prekes, rekomenduojame peržiūrėti Taisykles tam, kad Pirkėjas būtų įsitikinęs, jog pilnai supranta kokiomis sąlygomis, konkrečiu atveju, bus daromas užsakymas. Pasikeitus taisyklėms, pakeitimų data bus nurodoma šiame, 1.6. Taisyklių punkte.
Paskutinį kartą šios Taisyklės buvo atnaujintos 2022 m. gruodžio 16 d.

2. Lankytojų registracija ir asmens duomenų apsauga
2.1. El.parduotuvė www.apmezga.lt gerbia Jūsų privatumą. Registracijos formoje pateikta vartotojo informacija (t.y. vardas, pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas ir kita) bus naudojama tik užsakymų vykdymui. Ši informacija nebus viešinama ar teikiama tretiesiems asmenims. Susipažinti su pilna privatumo politika galite paspaude šią nuorodą.

3. Prekės
3.1. Nuotraukose matoma prekės spalva gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo Jūsų monitoriaus, telefono, planšetės ar kito įrenginio nustatymų.
Taip pat spalva gali skirtis dėl skirtingų dažymo partijų.
3.2. Visos Prekės, pateikiamos internetinėje parduotuvėje, yra prieinamos. Tuo atveju, jeigu užsakytos Prekės nebelieka, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis (skambučiu ir/arba SMS žinute). Šiuo atveju Pardavėjas pasiūlo Pirkėjui galimą problemos sprendimo būdą, kaip pvz. analogiškos prekės pristatymą. Pirkėjui nesutikus su jokiais Pardavėjo pasiūlymais, Prekės užsakymo vykdymas yra nutraukiamas ir atliekamas pinigų grąžinimas.

4. Pirkimo – pardavimo sutarties įsigaliojimas
4.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, suformuoja prekių krepšelį ir jį apmoka.
4.2. Užsakant prekes, Pirkėjas, užpildo elektroninės parduotuvės atsiskaitymo puslapyje Pirkėjo rekvizitų laukus Informacija, būtina užsakymo įvykdymui. Pirkėjas sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu bus siunčiami pranešimai, susiję su užsakymo vykdymu.

5. Apmokėjimas
5.1. Elektroninė bankininkystė – tai momentinis apmokėjimas, Jūsų pasirinkto banko sistemoje. Mokėjimo ruošinys bus suformuotas automatiškai Jūsų pasirinkto banko ir Jums reikės tik autorizuoti apmokėjimą.
Taip pat galite atsiskaityti naudodamiesi Paysera sąskaita.
5.2. Banko pavedimas – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Norint mokėti už prekes šiuo būdu, pirkimo procedūros metu Pirkėjas turi pasirinkti punktą “Banko pavedimu”. Užbaigus užsakymo pateikimo procedūrą, suformuojama išankstinė sąskaita. Pirkėjas atlieka pavedimą pats, sąskaitoje nurodytą pinigų sumą pervesdamas į Astos Pazniakienė atsiskaitomąją sąskaitą. Pavedimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį. Atsiskaitydamas šiame punkte nurodytu apmokėjimo būdu, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir patvirtinamas prekių pristatymo terminas.
Apmokėjimo laukiame: iš Lietuvos – 3 darbo dienas, iš užsienio 4 darbo dienas. Negavus apmokėjimo per nurodytą laiką užsakymas yra atšaukiamas.
5.3. mokėjimo (kredito arba debetine) kortele.
5.4. Internetinė parduotuvė “Tax Free” paslaugos neteikia.
5.5. Pirkėjas yra atsakingas už visus įmanomus muito ir importo mokesčius, kurie galimi siunčiant Prekes pagal Pirkėjo nurodytos siuntos gavimo šalies / valstybės reikalavimus. Pardavėjas neneša atsakomybės dėl siuntos vėlavimo susijusio su muitinėje atliekamomis procedūromis.

6. Prekių pristatymas
6.1. Prekes siunčiame Lietuvoje ir visame pasaulyje, išskyrus Rusijos Federaciją, bei šalis į kurias neįmanoma pristatyti Prekių dėl “Force Majeure” sąlygų.
6.2. Lietuvoje siuntos siunčiamos per LP express paštomatus (siuntimo kaina 2,70 Euro) arba registruota siunta Lietuvos Paštu (siuntimo kaina 4.20 Euro).
6.3. Prekių siuntimo kaina ES šalims – 12,00 Euro (siunta iki 1kg), kitoms (ne ES) šalims – 16,00 Euro (siunta iki 1 kg). Dėl sunkesnių siuntų siuntimo kainos prašome susisiekti el.paštu info@apmezga.lt
6.4. Prekės išsiunčiamos per 3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.
6.5. Pasirinkus prekes atsiimti parduotuvėje prašome tai padaryti per 3 darbo dienas po užsakymo pateikimo iš anksto mob. tel. Nr. +37061433557 suderinus atvykimo laiką.

7. Prekių grąžinimas
7.1. Visas prekes, išskyrus žurnalus ir knygas, galima grąžinti per 14 dienų, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais reglamentuota tvarka.
7.2. Su prekių grąžinimu susijusias išlaidas apmoka pirkėjas.
7.3. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nepraradusios prekinės išvaizdos, nesugadintos, nenuplėštomis etiketėmis ir su prekių įsigijimą patvirtinančiais dokumentais.
7.4. Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo sugadintos netinkamai naudojant.
7.5. Pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų Prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.
7.6. Prieš grąžinant prekes, būtina gauti prekių grąžinimo patvirtinimą susisiekiant info@apmezga.lt. Gavus prekių grąžinimo patvirtinimą grąžinamas prekes galite:
a) siųsti registruota pašto siunta šiuo adresu: Asta Pazniakienė, Raudonikių g. 7, 50108 Kaunas, Lietuva;
b) siųsti į LP Express terminalą Kaune (Lietuva), Kalniečių g. 172, Express Market. Gavėjo tel. Nr. +370 61433557, el. paštas info@apmezga.lt
7.7. Pinigus už grąžintas prekes, jeigu jos atitinka ankščiau išvardintus reikalavimus, pervesime į nurodyto banko sąskaitą per tris darbo dienas nuo prekių gavimo.
7.8. Jei užsakymas atšaukiamas, kol prekės dar neišsiųstos – pinigai už atšauktą užsakymą bus grąžinami dviejų darbo dienų laikotarpyje į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo gautas mokėjimas.

8. Pirkėjo pareigos
8.1. Pirkėjas įsipareigoja pirkimo formoje pateikti tik teisingus ir išsamius duomenis. Pasikeitus pirkimo formoje nurodytiems duomenims Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
8.2. Pirkėjas įsipareigoja sąžiningai ir teisingai naudotis internetine parduotuve, nekenkti jos darbui ar stabiliam veikimui. Pirkėjui nesilaikant šios pareigos, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) Pirkėjo galimybę naudotis internetine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.
8.3. Pirkėjas privalo sumokėti už užsisakytas Prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.
8.4. Nepaisant pareigų, numatytų kituose Taisyklių punktuose, Pirkėjas įsipareigoja, prieš pradėdamas naudoti Prekę, apžiūrėti ją ir įsitikinti, kad gauta Prekė yra ta, kurią Pirkėjas užsakė.
8.5. Pirkėjas privalo laikytis kitų šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

9. Pardavėjo pareigos
9.1. Pardavėjas įsipareigoja:
a) dėti pastangas sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis;
b) gerbti Pirkėjo privatumą, Pirkėjo asmens duomenis tvarkyti tik šių Taisyklių, Privatumo politikos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
9.2. Pardavėjas įsipareigoja laikytis visų šiose Taisyklėse prisiimtų reikalavimų.